Dla ludzi z chlebem bez masła.

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Dla ludzi z chlebem bez masła. » Reklama i poligrafia » jaka forma reklamy najlepsza?


jaka forma reklamy najlepsza?

Posts 1 to 10 of 10

1

Witam serdecznie chciałbym się dowiedzieć jaka forma reklamy według was jest najlepsza w obecnych czasach ?

0

2

polecam - kasetony reklamowe poznań jak dla mnie takie kasetony reklamowe to spoko opcja warto sobie kupić je i dzięki nim sobie rozreklamujesz firmę na spokojnie.

0

3

jakie są koszta związane z wykonaniem tych kasetonów ? mam pomysł na ciekawą "reklamę" :D

0

4

Nie jest to tania rzecz niestety. Spora inwestycja dla przeciętnego człowieka.

0

5

Ja mam zwykły bilboard. Też daje to jakiś efekt, a jest tańsze od telebimu.

0

6

Można też próbować w necie, tyle że tam jest już tyle reklam, że nie wiem na ile to będzie skuteczne.

0

7

reklama w mediach społecznościowych się opłaca, każdy ją widzi :)

0

8

Najlepsza to jest poczta pantoflowa. Jak raz coś dobrze zrobisz to będą Cię polecać.

0

9

ja bardzo sobie cenię rozwiązanie jakim są displaye reklamowe od www.emano.com.pl . są one wykonane z tworzyw sztucznych, przez co łatwo je ustawiać gdzie tylko się nam podoba ;)

0

10

zainwestowałem ostatnio w regały reklamowe producent inpos.pl pomógł mi dobrać odpowiednie standy i regały tak żeby skuteczność była jak najwyższa, polecam ich jeśli zależy wam na jakości ;)

0


You are here » Dla ludzi z chlebem bez masła. » Reklama i poligrafia » jaka forma reklamy najlepsza?